אודותי

שמי גלית לירון ואני גרה בתל אביב עם האיש שלי ושלושת ילדינו.

לפני לידת בני הבכור לא חשבתי כלל על ההנקה, רק רציתי לעבור בשלום את ההריון והנחתי שאחר כך הכל יהיה בסדר. למזלי, הכל באמת היה בסדר, ובנוסף לכך מצאתי את עצמי אוהבת להניק במידה שלא ציפיתי לה. עם זאת, במהלך השנים בהן עשיתי את צעדי הראשונים בעולם ההנקה, גיליתי שיש נשים רבות שלא שפר עליהן מזלן והן נתקלות בקשיים גדולים בבואן להניק את תינוקותיהן. עם הזמן מצאתי שהאפשרות לתמוך באמהות מניקות ולעודד אותן גורמת לי לשמחה גדולה ולאחר לידת בתי האמצעית החלטתי ללמוד את המקצוע באופן מסודר על מנת שאוכל לשלב בכוונותיי הטובות גם ידע מקצועי מעשי.

למדתי בקורס יועצות הנקה בבית יולדות ליס בהדרכת בתיה דיויס (יועצת הנקה IBCLC) בשנת 2004. עם תום הקורס, המשכתי לתקופת סטאז' במרכז הרפואי להנקה במושב אודים בהדרכתה של ד"ר מירי ליבוביץ' (רופאת משפחה ויועצת הנקה IBCLC) ובמקביל עבדתי בפרקטיקה פרטית כמדריכת הנקה.

ניגשתי למבחן הבינלאומי ליועצות הנקה מוסמכות בשנת 2010, עברתי אותו בהצלחה ומאז אני נושאת בתואר יועצת הנקה מוסמכת IBCLC.
כיום אני ממשיכה בעבודתי בפרקטיקה פרטית וכמו כן אני עובדת כיועצת הנקה בבית היולדות "ליס" ובצוות מרפאת לשון קשורה בביה"ח איכילוב.
בנוסף לכך אני מרצה ומעבירה סדנאות בקורסים לרופאים ורופאות במסגרת החברה לרפואת הנקה בישראל ומשמשת כמנטורית לסטודנטיות הלומדות את תחום ייעוץ ההנקה.

צילום: עדי מזן
טווח עבודתי בביקורי בית בבתי המטופלות הוא במרכז הארץ - מנתניה בצפון, דרך קריית אונו, פ"ת וגבעת שמואל במזרח, חולון וראשל"צ מערב, ועד רחובות בדרום.

 
פגישות יעוץ הנקה בביתך באיזור המרכז - טלפון 052-3681282 - דוא"ל galitliron@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים