פגישת ייעוץ הנקה

מה קורה במהלך הפגישה ואחריה?

אני ממליצה לנשים שעומדות לפגוש אותי לפנות כשעתיים מזמנן. במהלך הפגישה תספרי לי על הרקע הבריאותי והמילדותי שלך. תספרי לי מה עבר עלייך ועל תינוקך עד כה, איך מתנהלת ההנקה, איך את מרגישה, מה הקשיים שבהם את נתקלת ומה היית רוצה שיקרה בהמשך.
כמו כן, אצפה בך מניקה, אבצע הערכה של יניקת התינוק וננסה יחד להגיע למצב שתוכלי להצמידו בעצמך בצורה נכונה אל השד על מנת שההנקה תהיה מיטבית.
בנוסף לכך אבדוק את פי התינוק (חיך, לשון, יכולת מציצה) כדי לוודא שאין לו קושי ביניקה על רקע מבנה הפה.
במהלך הפגישה נשוחח על ניהול הנקה, על הסימנים להנקה תקינה ועל הדברים אליהם כדאי לתת את תשומת הלב.
אני אשתדל לתת מענה לכל שאלה שלך, ובעיקר לשמוע ממך מה את צריכה ומה היית רוצה שיקרה, ולהדריך אותך על מנת שציפיותייך יתממשו.
חשוב לדעת שלא תמיד הבעיה נפתרת כבר במהלך הפגישה. לפעמים יש צורך בפגישה נוספת, ולפעמים התהליך הנדרש עד שמגיעים לפתרון מלא של הבעיה עשוי לארוך זמן ויצריך סבלנות. אני זמינה על מנת ללוות אותך צעד-צעד בתהליך זה, בטלפון, באימייל או בפגישה נוספת אם יהיה צורך.
לאחר הפגישה אשוחח איתך בטלפון מיוזמתי מספר פעמים לפי הצורך, ובנוסף לכך תוכלי להיות איתי בקשר מתמשך בכל עניין שקשור להנקה לפי מידת רצונך וצרכייך לאורך כל התקופה בה את מניקה, כולל ליווי בגמילה מהנקה.

הטבות


אם את מבוטחת בקופות החולים בריאות כללית או לאומית, כמטופלת שלי הינך זכאית להנחה משמעותית בעלות השירות. אנא, צייני זאת בשיחת הטלפון המוקדמת איתי.
 
אמהות שילדו ב- "בית יולדות גדרה" זכאיות להנחה.

אם הפגישה שלנו מתקיימת רק בעוד מספר שעות או מחר, מה ניתן לעשות בינתיים במצבים הבאים? 

גודש

תינוק שאינו מצליח להיצמד אל השד

פצעים וכאבים בפטמות

כאבים בשד - חשד לסתימה בצינורית חלב

דלקת בשד

פגישות יעוץ הנקה בביתך באיזור המרכז - טלפון 052-3681282 - דוא"ל galitliron@gmail.com
 
לייבסיטי - בניית אתרים